BİZİ TANIYIN

ISEE, 3 yıl içinde sektördeki lider markalardan biri olacak

1995 senesinde İstanbul’da küçük bir işletme olarak kurulan ASYA’nın markası olan ISEE ürünü 2014 yılından beri Türkiye pazarına sunulmaktadır. Uzun yıllardır faaliyet gösterdiğimiz bilişim ve güvenlik sektöründeki tecrübemiz ve sunduğumuz hizmetlerdeki esnek yapımız sayesinde, işbirliği halinde olduğumuz tüm kişi ve kurumların farklı ürün ihtiyacını hızla karşılayarak sektördeki gelişmelerle kendilerine öncülük etmekteyiz. Türkiye genelinde genişleyen, dağıtım kanalımıza ve tüm iş ortaklarımıza güven veren bir firma olarak ISEE markasında da, iş ortaklarımızla birlikte gelişmek ve büyümek başlıca amacımız.

Pazar payını daima geliştirerek ve büyüterek, ticaretini yaptığı ürünlerle Türkiye ve yakın çevresine hızlı ve güvenilir hizmet vermek.

Geleneksel yapıdan ve var olan alışkanlıklardan sıyrılmış, kurumsallaşma sürecini tamamlamış; ürün hattı geliştirme, yeni tedarik kaynakları bulma, müşteri ilişkileri yönetimi ve satış arttırma çalışmalarını gerçekleştirmiş firma yapısını oluşturmak. Karlılığı arttırmak için ihtiyaç duyulan fiziki altyapıyı sürekli olarak geliştirerek yenileyen bir firma olmak.